Menu

O nas

Aneta Swatek Permanent Make Up & Beauty Concept to miejsce w którym wierzymy w niezwykłą moc kobiet. Nasza wiedza, umiejętności i doświadczenie to niezwykłe połączenie, które sprawia, że każdego dnia pomagamy osobom, które nas odwiedzają cieszyć się swoim wyglądem i dobrym samopoczuciem. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych osób, które szkoliły się pod okiem Anety Swatek – właścicielki, kosmetolożki, linergistki, wielokrotnie nagradzanej i docenianej w kraju i za granicą.
Wykonujemy makijaż permanentny brwi, powiek i ust
Szanujemy Twoje naturalne piękno i umiejętnie je podkreślamy.
Wykonujemy makijaż permanentny brwi, powiek i ust dobierając metodę indywidualnie do potrzeb i typu urody. Przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego wykonujemy symulację czyli rysunek, który pokazuje spodziewany efekt końcowy.
Zabiegi kosmetyczne
Nasze kosmetolożki wykonują zabiegi pielęgnacyjne twarzy – oczyszczające, nawilżające, złuszczające, liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Wybrane zabiegi skutecznie zadbają o Twoje ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.
Wspieramy Was po doświadczeniu choroby nowotworowej, operacjach i zabiegach
Wiemy, że choroba nowotworowa sprawia, że czasami brwi nie odrastają do stanu sprzed choroby. Codzienny makijaż brwi przypomina o trudnym doświadczeniu i pochłania czas. Możemy Ci pomóc i wykonać pigmentację, która zrekonstruuje Twoje brwi. Wykonujemy również pigmentację medyczną po przebytych operacjach i zabiegach.
Aneta Swatek – Kosmetolog, Elite- Linergist ®,  Linergistka Medyczna, Vce Mistrzyni Polski w Makijazu Permanentnym w 2012 roku, Vce Mistrzyni Świata w 2015 roku i prelegentka na Kongresach i Konferencjach PMU. Makijaż permanentny wykonuje od 2004 roku.